Юлія Маліч

Компанія: Itera
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Керівниця напрямку корпоративних комунікацій в норвезькій ІТ-компанії Itera. В 2020-му році очолювала PR-спільноту IT Ukraine Association. Має ступінь магістра з міжнародного менеджменту, володіє двома іноземними мовами.
В компанії Itera координує напрямок комунікацій, зв’язків з громадськістю, освітні та CSR ініціативи.
До того, як почати кар’єру в ІТ працювала в Європейській Бізнес Асоціації, Фонді «Розвиток України», а також реалізувала низку масштабних проєктів на позиції Голови Ком'юніті Асоціації «IT Україна». Серед досягнень – організація конференції в Європейському Парламенті, «Репутаційне дослідження ІТ-індустрії», дискусійна панель в Давосі.

Я поділюся досвідом як будувати стратегічні комунікації, реалізовувати проєкти із залученням багатьох стейкхолдерів, в тому числі державних органів, громадських організацій та світових лідерів думок.
Буду рада дати поради, як побудувати кар'єру, продовжувати life-long learning, як вивчати багато іноземних мов одночасно та що цікавого почитати. Також готова дати підтримку щодо реалізації соціальних та освітніх проєктів.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password