Юлія Шевченко

Компанія: Nestle
Сфери компетенції: Соціальні проєкти, Управління проєктами, Особистісний розвиток
Місто: Київ

Опис ментора

Я – менеджерка зі Створення спільних цінностей.
Що таке «створення спільних цінностей»? – можливо, подумали ви.
Це соціальні ініціативи компанії, які мають на меті вирішення питань сталого розвитку та покращення життя суспільства.

 

В компанії Nestle працюю вже понад 7 місяців. Маю досвід управління проєктами в сферах: раціональне харчування, поводження з відходами, працевлаштування молоді, сталий розвиток сільського господарства.

 

Загалом, в сфері корпоративної соціальної відповідальності маю досвід вже понад 4 роки. А саме – організація та ведення проєктів національного масштабу, благодійні заходи, програми турботи та розвитку працівників, корпоративне волонтерство, участь в освітніх заходах для молоді.

 

Я всім серцем люблю те, чим займаюся. Щаслива, що знайшла роботу за

покликанням Проте, це був дооовгий шлях. Тож, з радістю поділюся своїм досвідом і знаннями.

Я можу надати менторську підтримку з питань створення резюме й пораджу – як підготуватися до співбесіди. Можу надати підтримку й поділитися досвідом в написанні текстів й створенні презентацій. Розкажу як управляти проєктами, формувати й реалізовувати стратегію щодо створення спільних цінностей в компанії, як заохочувати команду до волонтерства.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password