СТАРТ другого набору ІТ компаній на програму MENTORPLACE 1.1

СТАРТ другого набору ІТ компаній на програму MENTORPLACE 1.1

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України оголошують запуск другого набору на менторську програму для молоді Mentorplace 1.1 IT в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Набір менторської програми триватиме з 9 по 28 вересня 2021 року, протягом якого досвідчені фахівці провідних українських ІТ компаній будуть наставниками-менторами для  молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру в цій сфері.

У рамках програми ментор/ка матиме змогу обрати собі від 1го до 3х менті і провести з кожним не менше 2х зустрічей у будь-якому зручному форматі (оффлайн чи онлайн) тривалістю до 60 хвилин. 

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

Ми запрошуємо до участі у програмі українські IT компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів. 

ХТО МОЖЕ БУТИ МЕНТОРОМ?

Ментор – це співробітник/ця з числа членів команди IT компанії, який/а зможе витратити час та зусилля на надання консультацій для молодих людей і, за потреби, влаштовувати персональні зустрічі.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Якщо ваша компанія зацікавлена в участі у програмі – заповніть анкету https://forms.gle/puvsf8ps8rq32zva7 до 31 серпня (включно).

Компанії, які залучать більше 10ти менторів, стануть партнерами програми та можуть розмістити своє лого на нашому сайті.

Якщо у вас з’явилися запитання, звертайтеся до координатора молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Морозов Євген, em@csr-ukraine.org, тел. +38 (044) 490 20 10, + 3 8 (093) 725 66 96

Залиште свій коментар

Залишити коментар

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password