Шукаємо менторів/ок для молодого покоління медиків і фармацевтів

Шукаємо менторів/ок для молодого покоління медиків і фармацевтів

Запрошуємо медиків та фармацевтів на безкоштовну менторську програму для молоді “Mentorplace 1.3” Медицина і фармацевтика. Програму організовують Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерством молоді та спорту України в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Хто може бути ментором/кою?

Запрошуємо до участі спеціалістів та спеціалісток всіх медичних та фармацевтичних напрямків. Це можливість стати наставниками/цями для молодих людей 18-30 років, які розпочинають свою кар’єру в медицині та фармацевтиці або шукають нові знання та досвід для професійного росту. 

Що потрібно робити?

Ментор/ка програми “Mentorplace 1.3” має виділити час та зусилля на консультації для молоді і, за потреби, персонально зустрітися.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінг з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Ментор/ки можуть обрати собі від одного до трьох менті і провести з кожним/ою не менше двох зустрічей по 60 хвилин у будь-якому зручному форматі (офлайн/онлайн). 

Чим можна допомогти?

  • вибір навчального закладу та напрямку
  • корисні поради для кар’єрного зростання
  • фідбек на проєкт, чи ідею молодої людини
  • інше

Якщо ви зацікавлені в участі у програмі, заповніть анкету https://forms.gle/D8wrSZqKbQGNvAJc7 до 31 жовтня включно.

Менторська програма триватиме з 19 листопада по 11 грудня 2021 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, ll@csr-ukraine.org.

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує форматування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. 

Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/   https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Залиште свій коментар

Залишити коментар

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password