Відкритий набір менторів/ок на програму Mentorplace 1.4 в управлінні проєктами

Відкритий набір менторів/ок на програму Mentorplace 1.4 в управлінні проєктами

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерством молоді та спорту України в межах ініціативи Пакт заради молоді – 2025 запускає менторську програму Mentorplace 1.4 в управлінні проєктами. 

Запрошуємо до участі менеджерів і менеджерок проєктів, які готові поділитися з молоддю своїм досвідом і знаннями, бажають спробувати себе в ролі ментора чи менторки та хочуть долучитися до такого формату корпоративного волонтерства.

Хто може бути ментором/кою?

Запрошуємо спеціалістів та спеціалісток в управлінні проєктами з компаній різних галузей – від ІТ та виробничої сфери до громадського і державного секторів. Це можливість стати наставниками/цями для молодих людей 18-25 років і поділитися мотивацією чи порадити книги, розповісти про планування та роботу з командою, побудову гнучких процесів з дотриманням усіх дедлайнів.

Що потрібно робити?

Ментор/ка програми “Mentorplace 1.4” готовий/а виділити час та зусилля на консультації для молоді переважно в режимі онлайн. На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінг з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості. Ментор/ки можуть обрати собі від одного до трьох менті і провести з кожним/ою не менше двох зустрічей по 60 хвилин у будь-якому зручному форматі (офлайн/онлайн).

Тобто, якщо у ментора один менті, потрібно виділити близько 4 годин на тренінг для менторів і зустрічі з менті. Якщо 2 менті – близько 6 годин.

Чим можна допомогти?

  • порадити де вчитися, що читати, за ким стежити в соцмережах, на які ресурси підписатися
  • дати пораду стосовно розвитку в управлінні проєктами
  • розібрати конкретний кейс
  • розповісти про свій шлях, порадити, на що звертати увагу, познайомити з ринком, вимогами, трендами.

Якщо ви зацікавлені в участі у програмі, заповніть анкету за посиланням https://forms.gle/3NuYqfRxR36H6GTGA до 3 листопада включно.

Менторська програма триватиме з 7 по 23 грудня 2021 року 2021 року

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, ll@csr-ukraine.org.

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у TwitterInstagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. 

Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/ та https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Залиште свій коментар

Залишити коментар

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password