Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерством молоді та спорту України в межах ініціативи Пакт заради молоді – 2025 запускає менторську програму Mentorplace 1.4 в управлінні проєктами.
Запрошуємо до участі менеджерів і менеджерок проєктів, які готові поділитися з молоддю своїм досвідом і знаннями, бажають спробувати себе в ролі ментора чи менторки та хочуть долучитися до такого формату корпоративного волонтерства.
Хто може бути ментором/кою?
Запрошуємо спеціалістів та спеціалісток в управлінні проєктами з компаній різних галузей – від ІТ та виробничої сфери до громадського і державного секторів. Це можливість стати наставниками/цями для молодих людей 18-25 років і поділитися мотивацією чи порадити книги, розповісти про планування та роботу з командою, побудову гнучких процесів з дотриманням усіх дедлайнів.
Що потрібно робити?
Ментор/ка програми “Mentorplace 1.4” готовий/а виділити час та зусилля на консультації для молоді переважно в режимі онлайн. На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінг з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості. Ментор/ки можуть обрати собі від одного до трьох менті і провести з кожним/ою не менше двох зустрічей по 60 хвилин у будь-якому зручному форматі (офлайн/онлайн).
Тобто, якщо у ментора один менті, потрібно виділити близько 4 годин на тренінг для менторів і зустрічі з менті. Якщо 2 менті – близько 6 годин.
Чим можна допомогти?
- порадити де вчитися, що читати, за ким стежити в соцмережах, на які ресурси підписатися
- дати пораду стосовно розвитку в управлінні проєктами
- розібрати конкретний кейс
- розповісти про свій шлях, порадити, на що звертати увагу, познайомити з ринком, вимогами, трендами.
Якщо ви зацікавлені в участі у програмі, заповніть анкету за посиланням https://forms.gle/3NuYqfRxR36H6GTGA до 3 листопада включно.
Менторська програма триватиме з 7 по 23 грудня 2021 року 2021 року
За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, ll@csr-ukraine.org.
_____
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org
UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади.
Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.
Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні.
Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/ та https://www.facebook.com/youthdepukraine.