Менторська програма Дівчата STEM

Відкрито реєстрацію на менторську програму #ДівчатаSTEM 2022 для дівчат 14-24 років!

20 успішних жінок в STEM-кар’єрі стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проєкти, результати яких будуть представлені у травні.

Реєстрація триває до 5 березня.

Про #ДівчатаSTEM

Уже 5-й рік CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з компанією SAP організовує менторську програму в рамках Всеукраїнського проєкту #ДівчатаSTEM. Мета програми продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM*-напрямах можуть не тільки хлопці.

 

*STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). 

Хто може взяти участь у програмі (стати менті)?

Дівчата віком від 14 до 24 років: школярки, студентки навчальних закладів або дівчата, які хочуть розпочати або вже розпочали свій кар’єрний шлях в сфері STEM.

Етапи програми

З 17 лютого по 5 березня дівчата можуть реєструватись на менторську програму #ДівчатаSTEM.  Для цього необхідно натиснути на кнопку “Зареєструватись” знизу сторінки.
 
У анкеті потрібно буде написати свою мотивацію участі у програмі #ДівчатаSTEM 2022, розповісти про свою ідею STEM-проекту (якщо є) та надіслати відео, у якому дати відповіді на наступні питання:
– Чому ти любиш STEM-предмети?
– Чого ти хочеш досягти в житті?
– Чим, на твою думку, тобі зможе допомогти менторка?

У заявці також можна вказати прізвища трьох менторок, які зацікавили тебе найбільше.

Між тим враховуй, що кількість місць у програмі обмежена, тому ми не можемо гарантувати, що ти потрапиш до обраних менторок.

 
12 березня будуть відомі імена дівчат, яких обрано для участі у програмі, про що тебе повідомлять організатори і надішлють контакти твоєї менторки.
 
Менторська програма триватиме протягом 2 місяців. За цей час необхідно буде реалізувати свій stem-проект.
 
Також в рамках програми проходитимуть 2 конференції:
 
Конференція Надихаючих жінок “Від мрії до дії”. Заплановано на 22 березня. На ній Надихаючі жінки діляться м’якими навичками, досвідом, мотивацією та порадами з дівчатами та жінками (учасницями конференції). 

Та фінальна конференція дівчат “Досліджуй. Змінюй. Надихай”, на якій менті презентуватимуть свої проекти та розповідатимуть про отриманий досвід менторства. Ця конференція відбудеться 10 травня.

У рамках програми дівчата разом з менторками проведуть мінімум 3 менторські зустрічі (офлайн або онлайн, тривалістю до 60 хвилин), додатково відвідають майстер-класи з проєктного менеджменту, публічних виступів та розвитку інших м’яких навичок. 

Цьогорічна програма проходитиме переважно в онлайн-форматі.

Менторки (Надихаючі жінки у STEM 2022)

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password