Стартувала реєстрація компаній для участі у Пілотній менторській програмі MENTORPLACE

Стартувала реєстрація компаній для участі у Пілотній менторській програмі MENTORPLACE

Стартувала реєстрація компаній для участі у Пілотній менторській програмі MENTORPLACE

21 травня 2021 року

Центр “Розвиток КСВ” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України розпочинають Пілотну менторську програму для молоді в рамках Пакту заради молоді – 2025 та оголошують початок реєстрації компаній для участі у програмі.

Пілотна програма триватиме один місяць, з 1 по 31 липня 2021 року, протягом якого досвідчені фахівці провідних українських компаній будуть наставниками-менторами для  молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру.

У рамках програми ментор/ка матиме змогу обрати собі від 1го до 3х менті і провести з кожним не менше 2х зустрічей у будь-якому зручному форматі (оффлайн чи онлайн) тривалістю до 60 хвилин. 

Хто може взяти участь у програмі?

Ми запрошуємо до участі у програмі українські компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість знайти мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів. 

Хто може бути ментором?

Ментор – це співробітник/ця з числа членів команди компанії, який/а зможе витратити час та зусилля на надання консультацій для молодих людей і, за потреби, влаштовувати персональні зустрічі.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Хто є цільовою аудиторією програми?

Молодь 18-25 років: студенти/ки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, випускники/ці навчальних закладів. Платформа відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, для молоді з вразливих категорій (внутрішньо переміщені особи, молодь з інвалідністю, діти-сироти тощо).

Тематика менторських консультацій

  • професійний розвиток молоді (написання дипломних робіт, пошук роботи та побудова кар’єри у певній сфері)
  • реалізація соціальних проєктів (розвиток соціальних, екологічних та освітніх ініціатив)
  • мотивація вразливих категорій молоді

Тривалість менторських консультацій

Загалом ментор приділить кожному менті не менше 2х годин часу для особистих консультацій протягом одного місяця дії програми. Періодичність і тривалість кожної окремої консультації ментор і менті погоджують окремо один з одним.

Якщо ваша компанія зацікавлено в участі у програмі, просимо вас заповнити анкету https://forms.gle/PbQnMLqrZ2kiDdEn9, до 31 травня 2021 р.

Якщо у вас з’явилися запитання, звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Савченко Ії, is@csr-ukraine.org, тел. +38 (044) 490 20 10, +380 (50) 526 97 96

Залиште свій коментар

Залишити коментар

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password