Участь компаній

Вже зараз 71% компаній з Fortune 500 використовують програми менторства для розвитку своїх співробітників і співробітниць.

Навіщо вашій компанії менторська програма?

Менторські програми – важливий інструмент управління талантами, адже ментори/ки більш прихильні до компанії, більш лояльні і залучені у внутрішні процеси. Вони більш позитивно налаштовані, оскільки відчувають себе реалізованими і задоволеними своїм розвитком.

77% компаній стверджують, що менторство істотно впливає на утримання співробітників/ць. Рівень утримання менторів і менті у 2 рази вищий ніж серед співробітників/ць, які не приймають участь у менторських програмах.

Чим менторство може бути цікаво вашим співробітникам/цям?

Ментор/ка – це людина, яка передає частину своїх знань і вмінь комусь іншому, хто матиме зиск з її досвіду. І ця роль надає багато переваг:

  • Вдосконалення своїх професійних і особистісних навичок через навчання іншої особи.
  • Визначення і аналіз свого найкращого досвіду і практик його досягнення (усвідомленість дій і результатів).
  • Задоволення від свого внеску у розвиток іншої особи, її успішність.
  • Отримання нової інформації, інсайтів від менті в процесі сплікуваня з ним/нею.
  • Розширення мережі своїх професійних і особистих контактів.
  • Визнання і повага від колег / колежанок і компанії вцілому, усвідомлення затребуваності свого досвіду і себе особисто.
  • Розширення своїх знань про сучасну молодь, її способі мислення, інтереси. Можливо, навіть знаходження перспективного співробітника/ці для своєї організації або цінного помічника/ці для своїх проєктів.

Запрошуємо до участі у менторських програмах нашої платформи компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, знайти мотивованих молодих людей на стажування і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів і менторок.

Заповнюйте заявку нижче, створюйте акаунт компанії і реєструйте ваших менторів і менторок на наступні програми. Запалюватимемо нові зірки разом!

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Ії Савченко за тел. (050) 526-97-96, is@csr-ukraine.org

Заповнити заявку

Створіть аккаунт вашої компанії на платформі та додавайте менторів/ок

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password